تبلیغات
فراماسونری نقشه شیطان
اولین درد دل، درد دل ناصرالمهدی با امام است

آقا میدونم گناهام زیاده،آقا میدونم خیلی اذیتت کردم،آقا میدونم خیلی به گریه انداخنمت،آقا میدونم،آقا اینم میدونم که هنوزم دوستم داری،آقا ممنونم از اینکه هنوزم دوستم داری
ادامه دارد


شهید عملیات استشهادی علی منیف اشمر
مولای‌ من‌، یا صاحب‌ الزمان‌(عج‌)!
چقدر آروز داشتم‌ كه‌ شهادتم‌ در مقابل‌ دیدگان‌ و وجود مبارك‌ شما باشد؛
ولی‌ طولانی‌ بودن‌ غیبت‌ شما و اشتیاق‌ من‌ به‌ مولا و سرورانم‌ و اجداد پاكت‌،
موجب‌ شد كه‌ نتوانم‌ بیش‌ از این‌ در انتظار بمانم‌.
از خداوند می‌خواهم‌ كه‌ با این‌ شهادت‌،
اجر شهادت‌ در ركاب‌ شریف‌ شما را به‌ من‌ عطا فرماید. شهید ابوالفضل مختاری
امام زمان چشمان گنهکارم پر از اشک است، چه بسیار اشک ریخته‌ام فریادزده‌ام صدایت کرده‌ام، یابن‌الحسن (عج) گوشه چشمی بر من فکن، مهدی جان سخت حیرانم، رخسار چون ماهت را برایم بگشا زیرا که منتظرم.
 
شهید علی دستان
ای مهدی (عج) عزیز فرمانده جبهه‌ها، ای یاور رزمندگان اسلام، به یاریمان بشتاب،و در آخرین لحظات چشمانم را به جمالت منور فرما و از خدا می‌خواهم در هنگام شهادتم، مهدی (عج) حاضر باشد، مهدی جان (عج) در لحظه شهادت سرمان را بردار و در آغوش بگذار که ما جز دامان تو پناهی نداریم.
 
شهید احمد (حمید) مهرمحمدی
مهدی جان تو را به مادرت زهرا (س) و جد بزرگوارت  علی‌بن‌ابیطالب (ع) مرا یاری کن که تو واسطه فیض الهی بر ما هستی.
 
شهید مسعود تفنگچی
…مگر می‌شود عاشق امام زمان (عج) این مولا و سرور بود ولی برای دیدن و زیارت او جان نداد، باید دوست فدای دوست گردد، و عاشق فدای معشوق و عابد فدای معبود.
 
شهید مهدی زین الدین
در زمان غیبت کبری به کسی منتظر گفته می‌شود و کسی می‌تواند زندگی کند، که منتظر باشد، منتظر شهادت، منتظر ظهور امام زمان (عج)، خداوندا امروز از ما همت، اراده و شهادت‌طلبی می‌خواهد.
 
شهید سید مهدی بلادی
ای مهدی صاحب‌‌الزمان (عج) اینکه نام سربازی و نوکری تو را بر ما نهاده‌اند، مایه افتخار است، ولی از اینکه نمی‌توانم آنچنان که تو می‌خواهی باشم، روحم عذاب می‌کشد.

روحانی شهید غلام رضا علیزاده
«ما گناهکاران درگاه خداوندی، ما سربازان خمینی، ما جانبازان حسینی،آگاهانه و با بصیرت کامل این راه را انتخاب کردیم و به ندای «هل من ناصر ینصرنی » خمینی لبیک گفته، و عاشقانه آغوش خود را برای استقبال ازشهادت گشودیم; چرا که عزت و شرف اسلام و آن امانت الهی که از شهدای بدر واحد و کربلا گرفته ایم تنها با جهاد و مجاهده در راه خداست که به مقصدنهایی خود که همان انقلاب حضرت بقیه الله الاعظم(عج) است می رسد. 

پس، ای اهل دنیا و ای امت مسلمان، بدانید هجرت وسیله ما، جهاد سلاح ما، وشهادت سعادت ماست که حقیقتا رستگاری دو عالم در زیر شمشیرها و سنگرها به دست می آید.» 

محصل شهید محمد (کورش) مهاجر
«فرزندم مهدی، ای که انتخاب نام تو به خاطر عشق و علاقه ای بود که ازامام زمان(عج) در دل پدرت بود. ای که سعی کردم اولین کلمه ای که بر زبان تو جاری می شود کلمه «الله » باشد، در زمان من یعنی در زمانی که تو تنهاآهنگ کلمات را اجرا می کردی، و این کلمات را بیش تر از کلماتی که در بین کودکان مرسوم است آموخته بودی منظورم از این حرف ها این است که کلام وخط و حرکت تو با یاد خدا و ائمه اطهار آغاز شد از تو انتظار دارم ازمسیری که برایت تعیین کردم... منحرف نشوی.» 

کارمند شهید سیدابوتراب میرشریفی
«شعله عشق به اهل بیت پیغمبر عزیز و عشق به ولایت و به امام زمان مهدی(عج) را همواره در وجودت فروزان دار و ملاک و معیار حیات و ممات خویش را جز این مپسند. حفظ جان از واجبات است، پس در حفظ سلامت و طراوت خویش به خاطر رضای خدا و برای توانایی بیش تر در خدمت به ساحت مقدس ولایت کوشاباش.» 

دانشجوی شهید نجفعلی کلامی
وهمچنین باصراحت اعلام میکنم که باارزشترین افراداین مملکت روحانیون متعهدبه اسلام وامام امت هستند قدر این روحانیون متعهدودرخط امام را بدانیدوپیامم به تمام مسئولین ایران به ویژه  مسئولین این بخش از اینها عا جزانه میخواهم  که قدرافراد خد مت گذار را بدانند و به ویژه عزیزانی که شب و روز در جبهه به سر می برند وهم چنین برادرانی که در پشت  جبهه  از اسلام دفاع می کنند وبا این عزیزان همکاری نمائیدواحترام این عزیزان را حفظ کنیدوجلو افرادی هم که کثیف هستند  ویا بی تفاوت به انقلاب وجبهه وجنگ قاطعانه بگیرید وحتی از امکانات دولت جمهوری اسلامی هم تابه خود نیایند آنها را بهره مند نگردانیدواز مردم میخواهم که پشتیبان افراد زحمت کش برای اسلام ونظام باشندواگر افرادی را شناختیدکه تا هنوز به افکارکثیف خود ادامه می دهدباآن فرد،حزب الهی رفتار نماییدالبته باکمک مسوولین،مردم بازهم اعلام میکنم امام ،امام،امام (رهبری)راتنها نگذاریدوگوش به فرمان لحظه لحظه اش باشیدکه اگر دراجرای فرمان امام بی تفاوت باشید وعمل نکنیدوپیروی ننماییددرآخرت گلوی این افرادبگیریم که دیگر برای اوراهی نباشدواماجلو بی حجاب را بگیریدودیگر به بی حجابها اجازه ندهیدکه درتشییع جنازه شهداء ویا درمراسم شهداءشرکت کنند وحتی در محل هم با بی حجابی مبارزه کنیدومعامله ومباشرت با بی حجابی را قطع کنید.

منبع : وبلاگ ناصر المهدی

[ دوشنبه 1 اسفند 1390 ] [ ساعت 20 و 03 دقیقه و 26 ثانیه ] [ hsmoa ]
کلیه حقوق این وبلاگ متعلق به فراماسونری نقشه شیطان می باشد

درباره وبلاگ

نویسندگان
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب