تبلیغات
فراماسونری نقشه شیطان
توی آخر الزمان باشی و ندونی فراماسونها کیا هستند!!! واخ واخ واخ

پس خوب چشماتو باز کن...بسم ا...


فراماسونری یا فراموشخانه جمع کانون‌های برادری گسترده‌ای در جهان است. این کانون‌ها ریشه‌های بسیار کهنی در اروپای غربی دارند.

فراماسونری یک سازمان خاص نیست، بل‌که از کانون‌های گوناگون تشکیل شده‌است. برخی از این کانون‌ها با یک‌دیگر در رابطه‌اند یا کانون بزرگ‌تری را تشکیل می‌دهند. برخی دیگر کم و بیش یا کاملاً مستقل‌اند.

واژه فراماسونری احتمالاً از freestone mason گرفته شده. freestone mason در انگلیسی به معنی سنگتراش ظریف‌کار است. برخی واژه فراماسونری را بنّای آزاد می‌دانند یعنی بنّایی که بدون مزد کار نمی‌کند.
این نماد فرا ماسونهاست... که بالای سر پرگار شبیه یه چشم است..البته در جایی دیگر عکس این چشم به طور کامل اومده است و محوطه احاطه شده توسط پرگار و گونیا شبیه به هرم هست... و G وسط،اول کلمه GOAT به معنی بز است که از نمادهای شیطان پرستهاست.

ادامه مطلب را حتمااااا بخونید خیلی قشنگه

حال چند جای دیگه از این نمادها را می بینیم.


واضح هست دیگه!!!؟؟؟؟نماد های مصر باستان Isis کلید آنخ

آنخ در جاهای دیگرعدد 13 و 33 از اعداد ماسونها و فراماسونهاست...


13 تار چنگ الهه باستانی


13 دست و 13 دندانه


3تاره 6گوش (هگزاگرام)پنتاگرام وبز(بز بافومت GOAT)به عقیده آن ها سر شیطان به این شکل استساختمان پنتاگن (اگر ۵ گوشه ی این ساختمان را به وسیله خط به هم رسنم کنیم شکل حاصل همان پنتاگرام است)

چشم همه بین(که در جاهای خیلی زیادی وجود دارد از جمله ۱دلاری


این عکس روی یک دلاری موجود هست.


۱دلاری که شامل علامت های زیادی است.از جمله علامات چهره جرج واشنگتن رئیس جمهور امریکا که دارای درجه۳۳ بود یعنی فراماسون اعظمهرم سمت راست همان عکس واقع بر ۱دلاری است.یک چشم بالای هرم از نماد های فراماسون هاست

اگر پله هی هرم را بشمارید متوجه می شوید که دارای ۱۳ پله است(عدد۱۳ از عدد های مقدس فراماسون هاست.برخلاف مسیحان که ۱۳ را نحس می دانند.

در عکس سمت چپ نیز عقاب در دست های خود ۱۳ تیر و یک شاخه ۱۳برگی زیتون در دست دارد.

۱۳خط سفید وقرمز در وسط عکس و۱۳ ستاره که ستاره هگزاگرام را تشکیل داده اند.

-در روایت از امیرالمومنین(ع) آمده که چشم دجال چشم چپ اوست. اگر به چشم بالای هرم و چشم عقاب نگاه کنید متوجه می شوید که چشم چپ آن هاست.
پرچم امریکاکلمه ماسون روی دلارطرح ماسونی مشابه پشت یك دلاری آمریكاپرگار و گونیا(میدان شری یهودی)یکی از میادین شهر ایلات اسراییل، که در آن نماد های هرم و چشم جهان بین، پرگار و گونیا و سایر علایم ماسونی دیده می شود.

طرح ها اولیه پرچم امریکادست شاخ دار

اسپایدر من- فیلمی که القا گر تفکری کابالایی است. زمانی از دست مرد عنکبوتی تار خارج می شد که دستش را به حالت دست شاخ دار در می آورد (نماد شیطان)جالب اینکه در قسمتی از این فیلم،اسپادر من- سعی دارد از دیوار بالا رود ولی هر کاری می کند نمی تواند تا اینکه دستش را به این صورت درست می کند و از دیوار بالا می رود بدان معنا است که برای موفقیت باید به راه شیطان رفت....نعوذ بالله...!!!

برچسب ها: نماد، فراماسون، ماسون، فراماسونری، دجال، ظهور،
[ پنجشنبه 1 مهر 1389 ] [ ساعت 13 و 28 دقیقه و 55 ثانیه ] [ hsmoa ]
نظرات
کلیه حقوق این وبلاگ متعلق به فراماسونری نقشه شیطان می باشد

درباره وبلاگ

نویسندگان
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب